Уапсен е 42 годишен прилепчанец – заради трамадоли

Сподели го ова:На 07.02.2024 во 17.15 часот на ул.„Горан Миноски” во Прилеп, полициски службеници од ОВР Прилеп го лишиле од слобода Е.Џ.(42) од Прилеп затоа што кај него биле пронајдени и одземени повеќе таблети трамадол.

По документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок – информира МВР.Сподели го ова:

Слични објави