|

РОДЕНДЕНСКА АТРАКЦИЈА: Нема роденден во игротека, а да не помине без ГОЛЕМИОТ КЛОВН БАЛОН

Сподели го ова:

Конечно, и нашите млади сограѓани имаат вистинска роденденска атракција. Одамна помина времето на детски магионичари и аниматори кои правеа некаква забава на родендените на нашите најмили- всушност тоа е веќе видено, а и гледано во глобала тоа е “веќе поминато нешто”. Нашите сограѓани веќе долго време бараа нешто друго, спектакуларно, големо, современо и атрактивно, нешто кое што ќе направи вистинска забава на роденденот по игротеките за нивните најмили.Големиот роденденски кловн балон е вистинска роденденска атракција “и за млади – и за стари”. Рипа, скока, пее, се смее, стои на две нозе, и што ли уште не….

Доколку сакате роденденот на Вашето дете да биде уникатен, забавен и незаборавен, тогаш големиот кловн балон е вистинското решение за Вас. За повеќе информации можете да се јавите на 078/ 66-77-97 и да го закажите Вашиот термин, бидејќи има само уште неколку термини кои се слободни за месец јануари и февруари. Во прилог, погледнете го видеото, и уверете се за каква роденденска атракција станува збор!Сподели го ова:

Слични објави