УЖАС: Прилепчанец физички нападнат од три лица кај „Подкули“

Сподели го ова:На 10.10.2023 во 23.30 часот во Полициската станица Прилеп, Б.В.(85) од Прилеп пријавил дека околу 16.00 часот во место викано „Подкули“, прилепско, бил физички нападнат од три лица, кои употребиле и тврди предмети.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот – информираат од МВР.Сподели го ова:

Слични објави