Ја истепал сопругата, па го нападнал и сопствениот син

Сподели го ова:


На 16.10.2023 во 09:25 часот во СВР Скопје, 41-годишна жена пријавила дека на 15.10.2023 во домот на подрачјето на Бит Пазар била физички нападната од нејзиниот сопруг А.А.(44) од Скопје.

Врз основа на пријавата, тој потоа физички го нападнал и нивниот 18-годишен син.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.Сподели го ова:

Слични објави