TEШКО НА ДЕВОЈЧЕТО: Малолетничка силувана од две лица

Сподели го ова:На 04.02.2024 во 13:30 часот, полициски службеници од СВР – Скопје, лишиле од слобода две лица од скопско село на возраст од 20 и 24 години, поради постоење основи на сомнение дека извршиле обљуба врз малолетничка.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.Сподели го ова:

Слични објави