| |

Позираше со градник од 3.000 евра!

Сподели го ова:


Станува збор за светски познатата манекенка Емили Ратајковски која што објави слика на социјалните мрежи каде што позира на плажа во едно провокативно портокалово здолниште и градник од Версаче.кој чини вкупно 3.195 долари, кој што градник е дел од колекцијата на Донатела Версаче. За каков градник станува збор, слободно погледнете на нејзините профили на социјалните мрежи.

Овој градник е веќе распродаден. Колку за потсетување, оваа манекенка светската слава ја доби веднаш после нејзиното појавување, разголена во спотот на Робин Тик и Фарел за песната „ Blurred lines”.

Сподели го ова:

Слични објави