|

Деми Роуз целосно гола

Сподели го ова:


26 годишната британска манекенка Деми Роуз повторно стана атракција откако ги запали социјалните мрежи, со провокативни фотографии каде што таа ги промовира нејзините бујни облини. На сликата Деми Роуз е целосно гола, односно носи само патики.Нејзините обожаватели останаа воодушевени од нејзината фотографија на која Дени Роуз е целосна гола на Ибица.

Сподели го ова:

Слични објави