|

Ќерката на Здравко Чолиќ повторно во бикини

Сподели го ова:Оваа слика има празен alt атрибут; Името на датотеката е Screenshot_117-6.jpg

Ќерката на славниот пејач Здравко Чолиќ-Уна Чолиќ моментално се наоѓа на одмор во Дубаи, каде што ужива со својата другарка. Меѓутоа, она што предизвика серија на лавини на социјалните мрежи беа повторно бујните гради на ќерката на Чолиќ и фотографијата каде Уна е во костим за капење. Убавата Уна позирала во еден црн-едноделен костим за капење, кој што целосно одговара на нејзината линија. Одмор, плажи, уживања-па некој мора да го троши богатството на Чолиќ-нели??

Убавата Уна Чолиќ која е ќерка на Здравко Чолиќ речиси редовно ги воодушевува своите фанови со фотографии од нејзините патувања. Исклучок од сето ова Уна Чолиќ не направи и овој пат, при што таа објави фотографии од Дубаи. На сликите кои ги објави на нејзините социјални профили Уна позира во модерен-сексапилен костим за капење, костум каде што преку провокативниот отвор се истакнуваат нејзините гради. Инаку станува збор за нејзини бујни природни облини.Сподели го ова:

Слични објави