| |

Јелена Карлеуша одмара во прекрасниот Париз-Дали ова е некаква порака до Гранд Продукција??

Сподели го ова:
Јелена Карлеуша одмара во прекрасниот Париз, а доказ за тоа се нејзините фотографии кои што таа на социјалните мрежи постојано ги објавува. Не може, а да не се забележи дека Јелена Карлеуша ужива во  убавата опуштена париска атмосвера. Дали овие слики кои што постојано ги објавува Карлеуша симболизираат една конкретна порака до Гранд Продукција дека: Повеќе ужива оној кој опуштено го шета светот, отколку оние другите кои макотрпно работат под рефлектори во студио??-останува да видиме. Како и да е, како што напоменавме претходно, овој месец започнува новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“ при што гледачите ќе имаат едно големо изненадување на самиот почеток, а тоа е новиот член на жирито-Светлана Цеца Ражнатовиќ. Нејзиното учество во ова музичко натпреварување ќе донесе нова енергија во која ќе уживаат сите, а како резултат на ова се очекува  „Sвездите на Гранд“ да бидат гледани повеќе од кога било. Што се однесува пак до продукциското жири тоа ќе биде составено од претседателот Саша Поповиќ, Снежана Ѓуришиќ и Александар Милиќ Мили, додека жирито ќе го сочинуваат Ана Бекута, Марија Шерифовиќ, Вики Миљковиќ, Драган Стојковиќ Босанац, Цеца и Ѓорѓе Давид. Единствено што оваа година нема да гледаме во Ѕвездите на Гранд, ќе биде Јелена Карлеуша која што веќе не е дел од жири комисијата.

Сподели го ова:

Слични објави