Се омажи внуката на принцезата Дајана со 62 годишен мултимилионер

Сподели го ова:


Се омажи внуката на принцезата Дајана со постар маж, кој што од неа е повозрасен цели 32 години. Станува збор за 30 годишната Лејди Кити Спенсер која што е внука на Дијана- покојната принцеза, која стапи во брак со јужноафриканскиот мултимилионер Мајкл Луис. Самите тие бракот го склучија пред повеќе од еден месец, а заљубената двојка моментално ужива на нивниот меден месец. Сликата за оваа објава е превземена од профилот на kitty.spencer на социјалните мрежи

Сподели го ова:

Слични објави