Фото: Федерер и Анри се на одмор во Хрватска

Сподели го ова:


Спортските светски легенди, екс фудбалската ѕвезда Тјери Анри и славниот тенисер Роџер Федерер моментално летуваат  во Хрватска. Врз основа на информациите со кои располагаме самите тие се воодушевени од нивниот одмор во Хрватска, а тоа го потврдува и фотографијата во прилог на овој текст

Сподели го ова:

Слични објави