Ќерката на Здравко Чолиќ позира во сексапилен костим за капење

Сподели го ова:


На социјалните мрежи убавата Уна Чолиќ која е ќерка на Здравко Чолиќ речиси редовно ги воодушевува своите фанови со фотографии од нејзините патувања. Исклучок од сето ова Уна Чолиќ не направи и овој пат, при што таа објави фотографии од својот летен одмор во Хрватска. На сликите кои ги објави на нејзините социјални профили Уна позира во модерен-сексапилен костим за капење, костум каде што преку провокативниот отвор се истакнуваат нејзините гради. Инаку станува збор за нејзини бујни природни облини.

Сликите за оваа објава се превземени од профилот на социјалните мрежи на Уна Чолиќ

Сподели го ова:

Слични објави